Zajímá Vás, kdo se skrývá za šicím strojem?

Pak jste tu správně!

Jmenuji se Eliška Havlová a jsem majitelkou dnes již 10-ti leté maďarské ohařky Moiry.

Pořízením tohoto zrzavého torpéda se mi poměrně dost změnil život. Určitě všichni, kdo máte doma pejska, víte, o čem mluvím.


Postupem času, jak Moira rostla, mě přestávalo bavit neustále kupovat nové obojky, vodítka a pelechy. Znáte to, přijdete do krámu s jasnou představou, co pro svého čtyřnohého miláčka chcete, ale je vám nabídnuto jen pár „obyčejných“ kousků, jejichž pořizovací cena je navíc nesmyslně vysoká.
Proto jsem jednoho dne sedla za šicí stroj a po pár hodinách trápení a vztekání vznikl první ušitý obojek. V té době mě absolutně nenapadlo, že bych jednou mohla šít i pro ostatní.

O mně

 

Zjistila jsem, že si u šití i hodně odpočinu, což se v době, kdy jsem studovala vysokou školu, občas hodilo. K obojku jsem si ušila i vodítko. Dalším velkým krokem bylo rozhodnutí, že Moiře ušiju pelech. Vybrala jsem si design pelechu, který nebyl u nás v republice vůbec dostupný. Pelech byl velké sousto, ale nakonec jsem byla s výsledkem poměrně spokojená, i když bylo rozhodně co zlepšovat.

Když kamarádi z řad pejskařů zjistili, že si Moiru „oblékám“ sama, poprosili mě, jestli bych nevyrobila pár kousků i pro ně. Samozřejmě jsem je neodmítla. Především díky nim jsem měla možnost se ve výrobě zdokonalit.

V roce 2014 jsem si založila facebookovou stránku, na kterou jsem své výtvory vkládala, a vždy mě velmi potěšilo, když se obojek nebo vodítko shledalo s úspěchem.

Možná nás někteří znáte i z mého starého webu, který vznikl krátce po založení facebookové stránky.

O mně
O mně

Výrobky si ode mě začali objednávat i cizí lidé, nejen kamarádi a počet ušitých výrobků se zvyšoval. Tak vznikla „Muarel od El.“

Dlouho jsem přemýšlela, jak své služby rozšířit. Aktuálně si můžete nechat na obojek nechat natisknout vámi zvolený nápis nebo si nechat udělat brokátový set pro speciální příležitosti. Více o možnostech rozšíření se dozvíte v sekci u každého z produktů.

A málem bych zapomněla na (zatím) posledního člena naší smečky. Když máte doma psa, tak přeci není nic lepšího, než k němu pořídit kočičku. A když kočičku, tak néé žádnou obyčejnou. Proto jsem si pořídila Mainskou mývalí kočku. . Pro všechny, kteří nevědí o jakou se jedná, je to taková ta veliká kočička, jak můžete vidět níže. 
Tímto bych Vám chtěla představit Barbuchu!

Pokud jste vydrželi a prokousali se až sem, jsem ráda, že Vás moje stránka zaujala. 


Kdyby Vás napadla nějaká otázka, neváhejte nás kontaktovat, pokusím se veškeré Vaše dotazy zodpovědět! 

O mně